UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Wykorzystujemy ciasteczka (cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu. Stosowane przez nas pliki typu cookies umożliwiają utrzymanie sesji po zalogowaniu. Można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. 
Polityka Prywatności 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
  1. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
  2. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
  3. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
 5. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
  1. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
  2. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
  3. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
  4. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
 6. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 7. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.

  

  11 czerwca 2019 roku o godz. 10.00 na Dziedzińcu OSB odbędzie się premiera przedstawienia „Charlie i fabryka czekolady”. Spektakl, przygotowany przez dyr. Mirosława Różalskiego, przeznaczony jest dla widowni szkół podstawowych.

  W dniach 6 - 7 czerwca odbędzie się konferencja Republika Musicali  historia - gatunek - interpretacje. Zapraszamy 6 czerwca (czwartek) 2019 r. w godz. 16.00 - 17.30 do Teatru Muzycznego na dyskusję panelową, oraz 7 czerwca (piątek) do naszej szkoły do sali nr. 5 na trzy sesje (w godz. 9.30 - 12.30; 13.00-15.30; 16.15-18.30). Szczegółowe informacje tutaj.
 

  2 czerwca 2019 roku o godz. 14.30
 na dziedzińcu naszej szkoły rozpocznie się doroczny piknik Stowarzyszenia Wiedza-Kultura-Pomoc. Zatańczą uczniowie klas IV, V,VI, VII i VIII.

  29 maja 2019 roku w Hali Sportowo-Widowiskowej Nałęcz w Szamotułach uczniowie klas V, VI i VII wystąpili dla seniorów w ramach XVII Festiwalu Piosenki Seniorów. Uczniów przygotowali: Agnieszka Wolna-Bartosik, Beata Wrzosek- Dopierała i Mirosław Różalski. Opieka podczas koncertu: Beta Szmyt-Nowak.

  18 maja 2019 roku, w Noc Muzeów, na Dziedzińcu Ogólnokształcące Szkoły Baletowej została otwarta wystawa Kostium Teatralny  Pracowni Kostiumu Teatralnego UAP.  Wystawa potrwa do 24 maja 2019 roku.

  Tegoroczną nagrodę patronki szkoły Olgi Sławskiej–Lipczyńskiej dla najlepszego absolwenta naszej szkoły otrzymały Amelia Małysz i Matylda Socha. Nagroda została wręczona na Koncercie Dyplomowym w Teatrze Wielkim.

  Helena Kozaczko, uczennica klasy VIII, otrzymała stypendium Stowarzyszenia Wiedza-Kultura-Pomoc.

  Angelika Borowiak została uznana za najsympatyczniejszą absolwentkę.