UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Wykorzystujemy ciasteczka (cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu. Stosowane przez nas pliki typu cookies umożliwiają utrzymanie sesji po zalogowaniu. Można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. 
Polityka Prywatności 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
  1. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
  2. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
  3. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
 5. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
  1. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
  2. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
  3. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
  4. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
 6. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 7. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.

 

 

  Na liście kandydatów do nagród Ogólnopolskiego Konkursu PERŁY TAŃCA 2019 znajdują się uczennica oraz absolwenci Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Organizatorem Konkursu jest Instytut Muzyki i Tańca.

 Kategoria:

 Nagroda im. Leona Wójcikowskiego: Agnieszka Wolna - Bartosik , Ewa Wycichowska, Emil Wesołowski

 Nagroda im. Barbary Bittnerówny: Maria Kielan, Mateusz Sierant

 Nagroda im. Olgi Sawickiej:  Amelia Małysz, Szymon Pacholec

 Nagroda im Janiny Jarzynówny – Sobczak: Beata Książkiewicz,  Małgorzata Połyńczuk – Stańda 

 Ogłoszenie wyników nastąpi 16 marca 2019 roku w Teatrze Wielkim w Warszawie.


 1 lutego 2019 roku
uczniowie klas IIB, VB, VIA i B wystąpili w Poranku Baletowym w szkołach podstawowych w Pobiedziskach (godz. 9.30 – Sala O.K.), w Pobiedziskach-Letnisko (godz. 11.30) i w Jerzykowie (godz.13.30). Organizatorem koncertów było Stowarzyszenie Vena  Pobiedziska. Koordynatorem oraz prowadzącym koncerty była Hanna Hypka-Fulczyńska. Przygotowanie Apolonia Myszkowska, Weronika Stroińska i Ryszard Baranowski.

  Maria Banaszak, uczennica klasy VIII, została stypendystką Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2018/2019.

  W dniach od 11 do 17 stycznia 2019 roku uczniowie klas od V do IX, pod opieką Krystyny Frąckowiak, Weroniki Stroińskiej i Andrzeja Adamczaka, wyjechali do Tel Awiwu na zaproszenie Aleph High School of Arts.

  W dniach od 8 do 9 stycznia 2019 roku odbyły się w naszej szkole III Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Współczesnego „GAGA język ruchu Ohada Naharina. Warsztaty, w których uczestniczyli nauczyciele i uczniowie szkół z Bytomia, Łodzi i Poznania, prowadziła   absolwentka poznańskiej szkoły baletowej Małgorzata Mielech.

  6 stycznia 2019 roku o godz. 12.00 z Placu Wolności na Stary Rynek wyruszył po raz dziewiąty Orszak Trzech Króli. W przygotowaniu Orszaku wzięła udział nasza szkoła (klasa V i VIII). Uczniów przygotowała Weronika Stroińska.